Загальна інформація:

Дошкільний навчальний заклад № 199 розпочав свою діяльність в 1975 році, побудований за типовим проектом, розрахований на 12 груп 225 дітей. Естетично оформлені, світлі, затишні, завжди чисто прибрані приміщення груп, музичний зал чекають малюків. Дошкільний заклад є україномовним.

В ДНЗ функціонує 12 груп.
Всього дітей 281. З них: 3 групи раннього віку, 9 груп дошкільного віку.

Беручи до уваги потреби кожної сім‘ї, організовані групи з різними режимами роботи, а саме:

Дошкільні - 9 груп; 9 годин - групи №1, № 9, № 10, № 11, № 12  №8.

10,5 годин -групи №7, № 6.

12 годин - група   №5 .

Ясельні 3 групи.

9 годин - група № 2.

10,5 годин - група № 3, № 4 .

Групові кімнати, спальні, музична зала обладнані та оснащені відповідно до нормативних вимог, їх обладнання відповідає віковим особливостям дітей.
Територія закладу огороджена, озеленена, оздоблена квітниками. На території встановлено ігрові майданчики та спортивний міні майданчик.
Колектив дошкільного закладу працює творчо й відповідально. Зусилля педагогів спрямовані на повноцінний фізичний, психічний та духовний розвиток дітей. Основним напрямком роботи закладу є забезпечення гармонійного та всебічного розвитку дитини дошкільного віку, збалансованість інтелектуального з моральним, фізичним, оздоровчим, емоційним та вольовим її розвитком на засадах ефективної діагностики та корекції. Перебуваючи в дошкільному закладі, малюки оточені любов’ю, увагою досвідчених педагогів. Спокійна й довірлива обстановка, тісна взаємодія з сім’єю сприяють розвитку пізнавальних інтересів, позитивних емоційних вражень та творчої активності дітей.

На базі дошкільного закладу працює для вихователів Московського району семінар-практикум "Формування сенсорних еталонів у дітей раннього віку в процесі логіко-математичного розвитку" .

Метою якого є: Поліпшення якості навчально-виховного процесу з питань формування сенсорних еталонів у дітей раннього віку в процесі логіеко-математичного розвитку дітей в освітній лінії "Дитина в сенсорно-пізновальному просторі". Вдосконалення теоретичних знань та практичних навичок вихователів з питань формування сенсорних еталонів у дітей раннього віку через логіко-математичний розвиток дітей в освітній лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі». Запровадження нових педагогічних технологій та інновацій,  передового педагогічного досвіду в навчально-виховний процес. Надання методичної допомоги вихователям у виборі шляхів, форм і методів формування сенсорних еталонів у дітей раннього віку.