Сторінка музкерівника

В дитячому садочку проводяться музичні заняття у всіх вікових групах відповідно вимогам Програми «Дитина».
     На них діти знайомляться з музичними творами сучасними композиторами та класичною музикою, співають народні пісні, знайомляться з дитячими музичними іграшками, грають на дитячих музичних інструментах, грають у цікаві ігри. Діти вчаться розуміти українську мову із задоволенням співають пісні українською мовою.
Щотижня проводяться музичні розваги
    Проводяться тематичні свята:
«Золота осінь»,
«Здрастуй  зимонька – зима»
«Новий рік».
     Діти з бажанням переодягаються в різні казкові персонажі та приймають участь в інсценуванні народних казок.
     В дошкільному закладі проводяться спортивні свята та дні здоров’я, на яких діти змагаються один з одним у спритності, швидкості, діти з інтересом грають в різні спортивні ігри-естафети.
Із зацікавленістю діти переглядають лялькові вистави, та приймають участь у драматизація різних казок.
     Рекомендації для батьків:
    Придбайте дітям музичні іграшки та дитячі музичні інструменти: тамбурин, барабан, трещітки, сопілки, свистульки, металофон, дитячий синтезатор.
    Відвідайте з дітьми постановки музичних казок у театрах юного глядача.
    Заохочуйте дітей до самостійної музичної діяльності вдома.