Наші традиції та досягнення

Колектив нашого закладу підтримує традиції духовної культури українського народу. Кожна групова кімната оформлена національними куточками. Вестибюль дитячого садка відображає культурні надбання українського народу. Педагоги спрямовують навчання і виховання дітей в традиціях,звичаях українського народу, знайомлять дітей з народними святами, обрядами, народними прикметами.

Упродовж багатьох років садочок поглиблено працює над проблемою сенсорного виховання дітей раннього віку. Дошкільний заклад є базовим для проведення районних семінарів. Враховуючи досвід з цього питання, наш заклад був вибраний для проведення разом з КВНЗ ХАНО експериментальної роботи з моніторингу якості освіти. Ця робота продовжувалася на протязі 5 років. Результатом роботи був узагальнений досвід вихователя О.В.Тимошенко "Запровадження моніторингових досліджень при формуванні предметної компетентності дітей раннього віку". Цей досвід успішно використовують як вихователі нашого садка,так і вихователі району.