Методична робота

31.08.2012 року в дошкільному навчальному закладі була проведена педагогічна рада,на якій були визначені пріоритетні завдання дошкільного закладу на новий 2012-2013 н.р.

Продовжувати забезпечення гармонійного та всебічного розвитку дитини дошкільного віку,збалансованість,інтелектуального з моральним,фізичним,оздоровчим,емоційним та вольовим її розвитку на засаах ефективної діагностики та корекції.
Оптимізація рухового режиму через організацію різних форм фізичного виховання та спортивно-фізкультурного середовища.
Виховання самостійності у дітей раннього та молодшого віку в процесі самообслуговування, в іграх, трудових дій.

Методична робота в дошкльному закладі з педкадрами спрямована на реалізацію основної мети: підвищети професійний рівень педагогів, скоординувати зусилля всіх працівників закладу для вирішення конкретних педагогічних проблем, створити оптимальні умови для підвищення результативності навчально-виховного процесу, впровадженню в життя вимог Базової програми "Я у Світі".

Підвищенню рівня професійної майстерності педагогів сприяли засідання педагогічних рад, консультацій для вихователів, відвідування районних методичних об'єднань. Періодичні виставки навчальних посібників, дидактичних та розвиваючих ігор дали змогу вихователям реалізувати свій творчий потенціал, обмінюватися новими методичнимим наробками та позитивно впливати на розвиток дітей.

Система проведення консультацій, робота школи молодого вихователя, колективні перегляди та аналіз інших методичних заходів, проведених упродовж навчального року, показали, що всі вони носять науково-методичний і пізнавальних характер, сприяють підвищенню професійної компетентності педагогів, та впровадженню в роботу вимог Базової прогарми "Я у Світі".