Методична робота

29.08.2014 року в дошкільному навчальному закладі була проведена педагогічна рада,на якій були визначені пріоритетні завдання дошкільного закладу на новий 2014/2015 н.р.

1.                Підвищувати ефективність цілісного адаптованого освітнього процесу через впровадження інноваційної діяльності.
2.                Активізувати роботу щодо розвитку творчих здібностей дітей засобами образотворчого мистецтва.
3.                Продовжувати роботу з питання формування комунікативних здібностей дітей засобами наочного моделювання.

Методична робота  в дошкільному закладі з педкадрами спрямована на реалізацію основної мети: підвищити професійний рівень педагогів, скоординувати зусилля всіх працівників закладу для вирішення конкретних педагогічних проблем, створити оптимальні умови для підвищення результативності навчально-виховного процесу, впровадженню в життя вимог Програми виховання і навчання дітей від 2-х до 7-ми років "Дитина". Підвищенню рівня професійної майстерності педагогів сприяють засідання педагогічних рад, консультації для вихователів, відвідування районних методичних об’єднань. Періодичні виставки навчальних посібників, дидактичних  та розвиваючих ігор дають змогу вихователям реалізувати свій творчий потенціал, обмінюватися новими методичними наробками та позитивно впливати на розвиток дітей. Підвищенню  професійної майстерності педагогів щодо формування у  дітей правового виховання сприяють проведення  консультації «Правове виховання старшим дошкільникам», колективний перегляд «Моя родина». Після проведення семінару-практикуму за темою «Формування життєвої компетентності дошкільників через основні лінії розвитку – один з провідних принципів Програми «Дитина»» значно покращився рівень обізнаності педагогів та використання набутої інформації в роботі з дітьми.

Система проведення консультацій, робота школи молодого вихователя, колективні перегляди та аналіз інших  методичних заходів, проведення упродовж навчального року, показують, що всі вони носять науково-методичний і пізнавальний характер, сприяють підвищенню професійної компетентності педагогів, вивченню та запровадженню в роботу вимог Програми «Дитина».

У дошкільному закладі створені всі умови для підвищення педагогічної майстерності педагогів шляхом урізноманітнення форм методичного навчання. Педагоги дошкільного закладу 100% охоплені різними формами методичної роботи як у закладі освіти, так і завдяки участі у районних методичних заходах.