Навчальна діяльність

В дошкільному закладі створені сприятлеві умови для збагачення,розширення,систематизації знань,уявлень дитини про довкілля.
Педагоги уточнюють те,що дитина пізнала,чого навчилася,розкривають перспективи подальшого пізнання дітьми зовнішнього та внутрішнього світів.
Вихователі вправляють у застосуванні теоритичних знань про природу,педметне довкілля,людей,що навколо,власного "Я" у реальному житті.
Вихователі формують навчальні уміння-організаційні (  способи самоорганізації), загальнопізнавальні(спостерігати,обстежувати,аналізувати,виділяти головне,порівнювати,запам'ятовувати, бачити проблему, осмислювати матеріал), загальномовленнєві( культуру слухання, запитування, висловлювання, обгрунтування).
Педагоги вправляють дітей у прояві творчого ставлення до виконання практичних та розумових завдань.